אינטרמצו: פוסט אורח – סדנה לחיים נכונים ובריאים מאת נורית ניצן

סדנה בת יום לחיים נכונים ובריאים גם בגיל מבוגר

בהדרכת ד"ר שריל סלמן, נטורופתית ונורית ניצן, פסיכולוגית קלינית

לפני כארבע שנים השתתפתי בקורס אינטרנטי ממושך למטפלים בחולי סרטן שהביא את הגישות הטיפוליות החדישות ביותר על פי הרפואה הפונקציונלית והאינטגרטיבית.  את הקורס העביר רופא אוסטרלי שחי בגרמניה.  בשתי פגישות מתוך הקורס, המנחה נתן את הבמה לד״ר שריל סלמן, שדיברה על הבדיקות הנוטריגנומיות והתועלת שעשויים להפיק מהן גם אנשים בריאים וכמובן גם אנשים חולים. התרשמתי עמוקות מהבדיקות האלה ומהידע הרב וצורת ההגשה ואישיותה של ד״ר סלמן כפי שהשתקפה במהלך הרצאתה בשני המפגשים האינטרנטיים הללו.

לפני כשנה בתי בת ה-30 נכנסה למשבר בריאותי רציני.  המיגרנות שמהן היא סובלת כבר 20 שנה התגברו וגרמו לה לחוסר תפקוד ולחוסר יכולת להתחייב לשום יוזמה. עייפות  וחולשה השתלטו על חייה עד כדי התעלפויות.  המשקל, שהתחיל לעלות עוד שנתיים קודם לכן, הגיע לשיא של 25 קילו יותר ממשקלה הרגיל. יעל הרגישה שכך אי אפשר להמשיך יותר ופנתה אליי לבקש עזרה. קול בתוכי הזכיר לי את ד"ר שריל סלמן. הצעתי ליעל לעבור את הבדיקות הנוטרגנומיות שעליהן שמעתי בהרצאה האינטרנטית שלוש שנים קודם לכן. יצרתי קשר עם ד"ר סלמן והזמנו ממנה את הערכה לבדיקה.

לאחר קבלת התוצאות, ד"ר סלמן העבירה לבתי תכנית החלמה ושיקום מפורטת שכללה אורח חיים, תזונה, תוספים.  יעל התחזקה ועלתה על מסלול התחדשות מהיר מאד.  תוך חודשים ספורים היא השילה מעליה את כל המשקל העודף, המיגרנות פחתו הן בעוצמה והן בתדירות. כוחותיה של יעל חזרו אליה והיא עצמה חזרה לחיים.  אני  מעידה שחייה של בתי ניצלו הודות לתוכנית של ד"ר שריל סלמן שהייתה מתואמת למצב הגנום של המטופלת. לאור התוצאות הללו, גם אני ושאר בני משפחתי, וגם חברים ומטופלים, עשינו את הבדיקות האלה, שעזרו לכל אחד ואחד בתחום שבו היה זקוק להחלמה או לשיפור.

מכיוון שד״ר שריל סלמן ואני חולקות אותו הלך מחשבה ואמונות דומות ביחס לרפואת הגוף והנפש, הקשר המקצועי בינינו התחזק מאוד ונוצר גם קשר אישי.  בנוסף, לשתינו חשוב להיות מעודכנות בכל החידושים ובכל המידע המדעי הקיים.  אי לכך, כל תוכנית טיפולית שאנחנו מציעות תהיה מבוססת על מחקר והוכחות מדעיות מוצקות.

כך נולדה התוכנית בדבר הגעת ד"ר שריל סלמן לארץ כדי להעביר סדנאות שמטרתן להביא לידיעת הציבור את הכלים הטובים והיעילים ביותר לרווחת הגוף והנפש.  הדגש בתוכנית שלנו היא ללמד ולתת כלים לאנשים לעזור לעצמם, לאזן את המערכת ההורמונלית שלהם, לכוון את העמדות והאמונות שלהם לכיוון חיובי, לעורר את הקוד הגנטי של עיכוב ההזדקנות בעזרת האפיגנטיקה, להתאים את התזונה והתוספים באופן אישי ולתת דרכים להתמודד עם דלקות ועם מחלות קיימות ופוטנציאליות.  וזאת בעזרת ידע רחב מאד ותכנים מעודכנים, שאת חלקו הגדול הציבור רובו ככולו עדיין אינו מכיר. זוהי הזדמנות פז לקבל מושגים וכלים חדשים ביום אחד שיכולים לשנות חיים ולאפשר בחירה במסלול של החלמה ושמירה על הבריאות.

——————————————————————————————————–

הזדקנות כרונולוגית היא בלתי נמנעת אך הזקנה הביולוגית ניתנת לשליטה. את התיזה הזו, ואת הדרכים והכלים הפרקטיים ליישם אותה בחיינו, תצגנה ותלמדנה בסדנה שתתקיים בחודש מאי בחיפה ובתל אביב ד"ר שריל סלמן  ונורית ניצן.

ד״ר שריל סלמן מארה״ב היא פסיכותראפיסטית, ד"ר בנטורופטיה, סופרת, מרצה בינלאומית,  ובעלת תוכנית אירוח ברדיו. נורית ניצן, שביוזמתה ד"ר שריל סלמן מגיעה לישראל להנחות את הסדנה, היא פסיכולוגית קלינית המשלבת שיטות טיפול אנרגטיות והוליסטיות לבריאות הגוף, הנפש והרוח, מומחית לעיכוב ההזדקנות על ידי שינוי עמדות ואמונות.

אורח החיים והעמדות הנפשיות שלנו ניתנים ללימוד ולשינוי, ולשם זה אנחנו זקוקים לכלים מאד ספציפיים ומותאמים אינדיבידואלית.  בשנים האחרונות התפתח מדע האפיגנטיקה, שמשמעותו, שימוש באורח החיים ובמחשבה כדי להשפיע על הגנים, במובן של מיתון גנים פתלוגייים, מעוררי דלקת למשל, וחיזוק של גנים טובים שמגינים עלינו, גנים של אריכות ימים, למשל, אם הם לא מופעלים.

את הדרך ליישם זאת נלמד בסדנה שתתקיים בחודש מאי בחיפה ובתל אביב. נראה מה הדרך לאזן את המערכת ההורמונלית באופן טבעי, מהם המזונות והתוספים החשובים ביותר להצערת הגוף, איך למנוע סרטן, להוריד סוכר, לשפר יצירתיות ולהגביר את השמחה, המוח, הריכוז והזיכרון. נלמד מהן 5 הבדיקות החשובות להעריך את תהליכי ההזדקנות וכיצד לייטב את התוצאות.  כמו כן, נלמד דרכים לבדוק באופן אישי את רמות הויטמינים והמינרלים מעכבי ההזדקנות, שכל אחד מאתנו חסר וזקוק להם.

פרטים והרשמה

הסדנה היא בת יום אחד, שעות 9.00-15.00, ותתנהל בשפה האנגלית.

תאריכים

חיפה – יום שלישי 17 למאי 2016 בבית אבא חושי, יזרעאליה

תל אביב – ניתן לבחור בין יום שלישי 24 למאי 2016  לבין  יום חמישי 26 למאי 2016

במרכז שלוס לארומתראפיה, התחנה המרכזית החדשה, קומה 5

המחיר הוא 350 שקל

להרשמה ולסדרי התשלום נא להתקשר לנורית ניצן בטלפון או במייל

 0544540180

 nitzannurit@gmail.com

 

 

אודות liebermanorna

להוטה אחר מיתוסים ומילים, מלמדת עברית ישראלית, כותבת על עברית תנ"כית, מאחדת הפכים, כותבת ביקורות ספרותיות ומאמרים על תרבות צרפת, לומדת מדי פעם איטלקית, בקיצור, חוקרת תרבות
פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

8 תגובות על אינטרמצו: פוסט אורח – סדנה לחיים נכונים ובריאים מאת נורית ניצן

 1. liebermanorna הגיב:

  חייה של מירנדה בונד, מייסדת המותג איניקה, השתנו כליל בעקבות המפגש עם ספרה של ד"ר שריל סלמן. הינה קטע מהמאמר
  איפור מסביב לעולם, מותגי איפור מקצועיים בזירה הבינלאומית
  שהתפרסם במגזין היופי של ישראל, פרופאשן, ושנכתב על ידי לירז כהן

  איניקה – הפתרון לבעיה האישית שהפך לאימפריה של ממש
  אם נישאר באוסטרליה, אין ספק שניתקל ב- INIKA, מותג איפור טבעי ואורגני ב- 100% בבעלותה של מירנדה בונד. המותג צמח באוסטרליה לפני כעשור בעקבות סיפורה של מירנדה. לצערה הרב, סבלה מירנדה ממחלה הורמונאלית שפגעה לה ברמת הפוריות. מירנדה קראה המון חומרים בניסיון למצוא מזור לבעייתה, עד שנתקלה בספר שכתבה ד"ר שריל סלמן על טיהור הגוף ושינוי הרגלי התזונה כחלק מתהליך לשיפור איכות החיים. מירנדה החליטה לאמץ את המלצות הספר מתוך תחושה שאין לה מה להפסיד ולאחר 3 חודשים של טיהור הגוף היא נכנסה להריון ומחלתה נעלמה כלא הייתה. בעקבות ההצלחה הגדולה הרגישה מירנדה צורך עז לשתף את כל העולם בתגלית ששינתה לה את החיים. היא הקימה אתר הקורא לנשים לשגשג בריאותית ולהצליח וקיבלה פניות רבות הנוגעות לשימוש במוצרי איפור טובים ללא כימיקלים ורכיבים רעילים. באותו הרגע הבינה מירנדה שיש פה הזדמנות לייצר משהו גדול שיכול לספק מענה עבור אותן מאות אלפי הנשים. כך נולד מותג INIKA – מותג איפור אורגאני לחלוטין ללא חומרים רעילים, המכיל רק רכיבים טבעיים. מוצרי החברה ניתנים לשימוש עבור כל סוג עור, גם לכאלה הסובלים מאלרגיות שונות או אי סבילות לאיפור. לחברה קיים מגוון רחב של מוצרי איפור טבעיים ואופנתיים גם יחד. את מוצרי החברה ניתן להזמין ישירות באתר החברה, או באחת מ- 15 המדינות בהן משווקים מוצרי החברה.
  עד כאן דבריה של לירז כהן
  http://www.profashion.co.il/131969/%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%97%D7%95-%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A1%D7%91%D7%99%D7%91-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%9C%D7%99%D7%A8%D7%96-%D7%9B%D7%94%D7%9F-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%90%D7%A9%D7%9F

  את סיפורה של מירנדה אפשר לשמוע ממנה עצמה בסרטון הבא

 2. liebermanorna הגיב:

  קישורית לספר של ד"ר שריל סלמן באמזון
  http://www.amazon.com/Hormone-Heresy-Women-About-Hormones/dp/0958725209

  קישורית לאתר שלה
  https://drsherrillsellman.com/

 3. liebermanorna הגיב:

  קישורית למאמר מורחב של נורית ניצן על אנטי איג'ינג שפירסמתי באתר אקדמיקס
  http://www.academics.co.il/Articles/Article88442.aspx

  והמלצה ששמעתי ממנה על תרגילי ההתעמלות של תרזה טפ, 15 דקות בלבד כל יום בבית, בלי מכשירים, לחיטוב ולהצרת הקפים
  https://www.t-tapp.com/

  יש לא מעט סרטונים עם הדגמות בחינם, אני עצמי התחלתי באימונים לפיהם
  https://www.youtube.com/user/TTapperCentral

 4. liebermanorna הגיב:

  ואני מנצלת את העובדה שהעליתי פוסט אורח על בריאות הגוף ובריאות הנפש כדי להמליץ מאוד על התעמלות פנים שאני עושה כבר מאז גיל 26. כשהתחלתי, לא היה אינטרנט עדיין וקניתי אז ספר אבל היום אין צורך לקנות ספרים. יש הרבה תרגילים בסרטונים באינטרנט. כמה דקות בכל יום משפרות את מראה הפנים.

 5. liebermanorna הגיב:

  סדנות האנטי אייג'ינג של ד"ר שריל סלמן בהנחיית הפסיכולוגית נורית ניצן התקיימו בהצלחה בחיפה ובת"א. נוספה עוד סדנה במרכז המבקרים של "ברא צמחים", יקנעם, החברה הידועה לייצור ופיתוח של צמחי מרפא שיש לה גם חנות בפינת דיזנגוף-גורדון.
  המשתתפים נהנו מאוד מהמפגש המרתק, קיבלו מידע וכלים חשובים לחיים טובים ולעיכוב ההזדקנות ומעוניינים בסדנות נוספות. תודה רבה לשריל ולנורית.

  גילוי נאות
  מירנדה בונד, האוסטרלית שהקימה את החברה איניקה, מכרה אותה לאחר פשיטת רגל. החברה ממשיכה להתקיים תחת הבעלות החדשה

  לאתר של איניקה
  http://www.inika.com.au/

  לאתר של ברא צמחים
  http://www.bara.co.il/

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s